Kurumsal – Zülküf Arslan Hukuk Bürosu

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Zülküf Arslan tarafından kurulan Arslan Hukuk & Arabuluculuk Büromuz, alanında uzmanlaşmış avukat kadrosu ve 15 yılı aşkın tecrübesi ile hakkaniyet çizgisinden ayrılmadan faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmekte ve müvekkillerine avukatlık, arabuluculuk ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Zülküf Arslan Hukuk Ofisimizde özellikle; aile hukuku uyuşmazlıkları, işçi işveren ilişkisinden kaynaklı iş hukuku uyuşmazlıkları, ticari ilişkilerden kaynaklı alacak davaları, gayrimenkul (taşınmaz) uyuşmazlıklarından kaynaklı davalar, bilişim suçlarına ilişkin davalar ile ceza davaları yoğun olarak takip edilmektedir. Hukuk Büromuzda ayrıca Adalet Bakanlığı siciline kayıtlı olarak arabuluculuk hizmeti verilmektedir. Gayrimenkul ve Kira Hukuku, İş Hukuku, Ticaret ve Tüketici Hukuku alanlarında ihtiyari ve zorunlu uzman arabuluculuk hizmeti vermekteyiz.

Zülküf Arslan Hukuk Ofisimizde, insan hakları ihlallerine ilişkin dava takibi, AİHM başvuruları ile Anayasa Mahkemesi başvuruları konusunda tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Hukuk Büromuz bünyesinde; Yalçınkaya Kararı başta olmak üzere AİHM kararlarının Türkçe çevirilerini yapan Eski AİHM Hukukçusu Dr. Orhan Arslan koordinatörlüğünde müvekkillerimize Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru ve AİHM Başvurularının yanı sıra emsal AYM ve AİHM Kararları çerçevesinde yeniden yargılama başvurusu hususunda da avukatlık, danışmanlık ve hukuki destek verilmektedir.

15 yılı aşkın deneyimi ile avukat kadromuzdan dava süreci, hukuki statünüz, haklarınız ile dava ücret ve masrafları konusunda ön bilgi alabilir; detaylı bilgi ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir veya yüz yüze görüşmek için Zülküf Arslan Hukuk Büromuzu ziyaret edebilirsiniz.

Doğru Kararlar için Doğru Yerdesiniz

Ceza yargılaması ve hukuki uyuşmazlıklarda dava süreci, hukuki statünüz, haklarınız ve dava masraf ve ücretleri hakkında bilgi ve destek almak için iletişime geçebilirsiniz.